Eğitim listesi için lütfen iletişime geçiniz

Sosyal Beceri Kazanımı ve Projeci Düşünebilme (yüzyüze-çevrimiçi)

Etkili iletişim, projeci düşünme becerileri, proje döngüsü yönetimi, kendini ve kurumunu tanıma gibi kişisel yeterlikleri kuvvetlendirecek yolculuk için yönetim seviyesinden diğer tüm çalışanlara kadar ekibin birlikte yaşam alanı haline getirdikleri işyeri kültürünü yaratmayı beraber planlayalım.

PCM 2.0 (yüzyüze-çevrimiçi)

Proje Döngüsü Yönetimi – Project Cycle Management(PCM) analizler ilişkisi ile kurgulanmış bir döngüdür. Ancak yaşayan bu döngü içinde özellikle İnsan Kaynaklarının kullanımı oldukça özen taşımaktadır. Günümüz dünyasında PCM artık yeni yüzü ile karşımıza çıkıyor. PCM 2.0 ile takım içi iletişimlere, analizlere, kaynaklara ve risklere yeniden bakıyor, yeniden inceliyoruz. Değerlerimize uygun projeleri hayata geçiriyor ve sürdürülebilir çalışmalara imza atıyoruz.

Gerçekten Eğitime İhtiyaç Var Mı? (yüzyüze-çevrimiçi)

Her eğitim ihtiyaçtan doğar. Peki bu ihtiyacı kim ve nasıl belirler? Aktif, dinamik kurumlarda kuruluşlarda çalışıyoruz. Kurumlarınız eğitim taleplerini, eğitim planlamalarını oluştururken nasıl bir sistem kullanıyorlar? Planladıkları eğitimler neleri değiştiriyor? Gelişen ve değişen dünyada eğitim planlamaları da farklılık gösteriyor. Gerçek, kişiye özel tasarlanmış eğitim planlamaları ile gerçek ve kişiden başlayan değişimi hedefleyelim. Unutmayın, çalışanların benimseyip içselleştirdikleri değişimler, her zaman başarıyı getirir. Bunu birlikte başarabiliriz.

VUCA Dünyası Liderliği (yüzyüze-çevrimiçi)

Dünya değişiyor, değişirken de gelişiyor. Peki, dünya ile birlikte siz ve bulunduğunuz çevre (iş, aile, okul, sosyal ortam) ne kadar değişiyor? Veya değişime hazır mı? Yöneticilerin yönetim becerilerinin karmaşık ve değişken ortamlarda hız kazanmasını sağlayacak araçlar ve kaynaklar hakkında çalışacak, VUCA dünyası olarak adlandırılan bu yenidünyayı birlikte inceleme şansı bulacağız…