Kızanlıklı Academy, 2019 yılında eğitim ve kurumsal gelişim üzerine yaklaşık 20 yıllık kamu deneyimi ardından özel sektöre transfer olan M. Serkut KIZANLIKLI’nın girişimi ile kurulmuş olan KIZANLIKLI Eğitim Danışmanlık Koçluk Turizm Ltd. Şti.’nin markasıdır ve kuruluş amacı kurumsal mutluluk sağlamak iken, mottosu ise “gülümsemelerini sağla”dır.

Kurulduğu günden günümüze ülkemizde ve Avrupa ülkelerinin bazılarında bir çok kamu, STK ve özel sektör kuruluşları ile çalışmalar gerçekleştirmiş ve kurumların mutluluğunu sağlamak için çalışmalarına aralıksız yön vermektedir.

Çalışmalarında “işi uzmanı ile birlikte çöz” prensibini benimseyen Kızanlıklı Academy, her geçen gün gelişmekte olan kadrosunda alanında yetkin isimler ile çalışmaktadır. Halen İzmir’de kayıtlı bulunan şirketin Türkiye’nin 81 ilinde aksiyon alabilecek kapasitesi yanı sıra Estonya, Litvanya ve Romanya’da aktif olarak eğitim faaliyetlerini sürdürmekte olup, farklı Avrupa ülkelerinde de organizasyon becerisine sahip bir kuruluştur.

Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı’nın ve Türkiye’nin en büyük projesi olan Güneydoğu Anadolu Projesi(GAP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı’nın tüm birimlerinin Eğitim İhtiyaç Analizi çalışmalarını tamamlamıştır.

Şirket çalışmalarına bireysel koçluk ve kurumsal danışmanlık, proje ve eğitim tasarlama faaliyetleri ile devam etmektedir.