Gelişim Kolaylaştırıcısı – Profesyonel Koç (Takım & Yönetici)

Nurşen Erginsoy, Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden 2014 yılında başarıyla mezun olmuştur. Yönetim Bilişim Sistemleri ikinci lisans ve İşletme (MBA) yüksek lisans programlarında eğitimi devam etmektedir. Kariyerini destekler şekilde, organizasyonel dönüşüm, ürün geliştirme ve kişisel gelişim gibi alanlarda uzmanlaşma amaçlı aldığı özel eğitimleri devam etmektedir.

Profesyonel iş hayatında, uzun yıllar farklı sektörlerde Proje Yönetimi alanında, süreç ve ürün geliştirme, ve kurumsal dönüşüm odaklı çalışmıştır. 2019 yılında başlayan Profesyonel Koçluk alanında akreditasyon ve uzmanlaşma sürecinde, 2021 itbariyle International Coaching Federtion (ICF) onaylı Advancing the Path to Core Coaching Program (ACTP) programını tamamlayarak, profesyonel koç kimliği kazanmıştır. Yönetici (Coaching in Business Context) ve Takım (Coaching Teams) koçluğu alanlarında ICF onaylı sertifikasyon süreçlerini tamamlamıştır. Aldığı eğitimler, deneyimleri ve yetenekleri doğrultusunda, sunduğu değer anlamında yönünü, proje ekiplerine organizasyonel dönüşüm, çevik dönüşüm ve yetkinlik gelişimi anlamında destek verme şeklinde güncellemiştir.

Farklı kuruluşlarda gönüllü projelere fasilitasyon, eğitim ve bireysel – takım koçluklarıyla sosyal destek vermeye devam etmektedir. Aynı zamanda güncel araştırma ve öneri yazıları yazmaktadır. İçerik üretmekte sosyal medya platformları aracılığıyla paylaşımlar yapmaktadır.

Hayat Boyu Merak, Öğrenme, Paylaşım ve Birlikte Yaratmak felsefelerini benimsemiştir; aynı zamanda bunlar güçlü değerleri arasındadır. Bu anlamda en çok, araştırmak-okumak- uygulamak, gerçek hayat hikayeleri, etkin network ağı ve iletişim, seyahatlerle edindiği deneyimlerden beslenmektedir.