EĞİTMEN-PROFESYONEL KOÇ(PCC- ACPC-ATC)

1997’de Anadolu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesini bitirdikten sonra,2 yıl dershane tecrübesinden sonra,1998-2006 yılları arasında Milli Eğitim’de Fen Bilgisi-Fizik Öğretmenliği yaptı. Eşinin işi dolayısıyla Çin’de 2,5 yıl yaşadı. Yaşadıkları şehir olan Nanchang Üniversite’sinde Çin Dili ve Edebiyatı hazırlık okuyarak Çince öğrenme fırsatı buldu. Çin’den İstanbul’a döndükten sonra 2013’de Adler İnternational Learning Central Europe’den Koçluk eğitimini tamamladı. 2013’de İzmir’e yerleştikten sonra kendi değişim ve gelişim süreciyle beraber, koçluğunu da desteklemek adına; günümüze kadar NLP Practitioner , Optimum Denge Modeli (ODM 1-2), CİYO, Şamanik Yolculuk, Şiddetsiz İletişim, Transaksiyonel Analiz(TA), Points Of You (POY) ve Unicorn Uluslararası Regresyon Terapistliği, Etkili Anne Baba Eğitimi (EAE-Thomas Gordon) Yönetici Koçluğu(Sola Ünitas), Takım Koçluğu (Sola Ünitas) eğitimlerini tamamladı. En son Adlerce ‘de koçluğun master programı olarak bilinen practicum sürecini bitirdi. Halen ICF (international Coaching Federation) üyesi olarak, ÇYDD, TED, ÖRAV, BizzBize, Liseli Gençlerle El Ele, Sesten Gönüle,gibi gönüllü projelerde, bireysel ve takım koçluklarıyla sosyal projelere destek veriyor.

Evli ve iki çocuk annesi olan Selda’nın hobileri arasında fotoğraf çekmek, seramik yapmak, tüplü dalış yapmak, yeni tatlar- yeni yerler keşfetmek yer alıyor.

VİZYONU:

Yargısız, açık iletişim, denge değerleriyle her bireyin ve kurumun eşsiz ve tek olduğu bilinci ile güçlenerek, var olan tohumlarını geliştirme, büyütme ve yeni tohumları yeşertme yolculuklarında yol arkadaşı olarak eşlik etmektir.

MİSYON

Edindiği tecrübe ve birikimlerini pozitif gelişim-değişim-dönüşüm isteyen bireylere ve kurumlara koçluk ve eğitim aracılığıyla sunmaktır.